Tere armsad meie blogi lugejad
Teen siis alguse otsa lahti sissejuhatusena, kes me oleme, millega me tegeleme ja kus nüüd nii äkki leidsime tee blogimiseni.
Oleme noor perekond, kes kolis maale eelmise aasta suvel. Meie mõtted maal toimetamisest kui ka ideed, mis on meil tekkinud nendest asjadest saategi meie blogis lugeda.
Olen ise kunagi blogimisega tegelenud veidi, kui kunagi enda tehtud pilte ning igapäevaste toimetuste kohta postitusi tegin, kuid need jäid ikka väga ammusesse aega ja lõpuks jäi see üldse täiesti vaikseks, sest keskkooli kõrvalt polnud enam mahti seda rida ajada. Nii siis, alustan sellest millega me tegeleme. Looduslik kosmeetika kui ka üldse kõik mahedad tooted on alati mulle väga südameligi olnud ja on siiani. Ühel päeval otsustasime, et miks mitte proovida ja teha ise enda küünlaid, salve ja palju muud. Võtsime selle sammu ette, et otsida kõik vajalikud retseptid/õpetused nende kohta kui ka täiendasime oma teadmisi oma ala-spetsialistidelt, uurides mis on vajalikud teadmised selleks ja nii see kõik alguse saigi. Hakkasime proovima, kuidas see protsess käib ja nii valmisid meie esimesed küünlad, salvid ja kõik muud käsitöötooted. Mis endale isiklikult väga meeldib, siis selleks on kehakreem, sest see jätab naha nii niisutatuks kui ka pehmeks ja muidugi on ka muud käsitöötooted mis valmis tehtud saavad, on väga südameligi. Millest ma veel mõtlesin rääkida on see, et kolisime maale eelmise aasta suvelõpus, ning renoveerime tasapisi omale armsat kodu, maja ise on ehitatud 1989 aastal ja plaanime renoveerimisel kasutada küllaltki palju maalähedast stiili. Sellest hakkame ka blogimisi vahepeal tegema, et ka Teil oleks huvitav lugeda ja kaasa elada meile. Võib-olla leiate ka endale mingeid häid ideid, kuidas võiks miskit teha? Nii, nagu ka meie bloginimi ütleb, ''MahedadMaakad,, siis eelistame naturaalsust ja maalähedast stiili ja eluviisi. Jah oleme maakad, kuid tegelikult ongi maal super tore, kuulates seda imeilusat linnulaulu ja elada kohas, kus on ümberringi metsad, puhas loodus ning privaatsus, mis on meie jaoks väga oluline. Kindlasti ei väida, et linnas halb oleks, aga meile endale meeldib isiklikult maaelu rohkem, sest see annab rohkem vabadust kasvatada oma aiasaadusi ja palju muud huvitavat.
Nüüd läks jutt päris pikaks aga lisan siia, et miks tekkis blogimise idee? Ikka sellest, et on ju endalgi hea lugeda hiljem mis on mõtted elus on olnud ja mis vahepeal tehtud on, ning usun, et Teilgi on tore võib-olla leida häid mõtteid või kasvõi vahelduseks aega parajaks teha ja midagi huvitavat lugeda.
Suur tänu Teile, et leidsite selle aja olla meie blogis.
Võite jätta oma tagasiside ja kommenteerida, kas Teile meeldib ka maalähedane stiil?
Kommentaarid
Postita kommentaar